Wczytuję dane...
Model: 345067
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 11.00 PLN
Producent: edgard
Gra rodzinna rozwijająca kreatywność i wyobraźnię
Gra rodzinna Kalambury to ekscytująca przygoda zarówno dla najmłodszych dzieci, jak i dla ich rodziców, a nawet dziadków. Może stać się znakomitą okazją do spędzenia czasu w rodzinnym gronie i wspólnej zabawy.
Dzięki grze dzieci poprzez zabawę i rywalizację rozwijają kreatywność, wyobraźnię oraz logiczne myślenie. Gra wspiera również rozwój motoryki małej.
Gra Kalambury polega na pokazywaniu i odgadywaniu haseł przedstawionych na kartach w formie rysunków. W zależności od kategorii można je pokazać, opowiedzieć, narysować lub oddać za pomocą przeróżnych dźwięków. W skład gry wchodzą dwie talie kart (110 rysunków).
Przyjazne dziecku ilustracje pobudzają wyobraźnię i zostawiają graczom przestrzeń do własnej interpretacji: czy to ciastko, a może słodka babeczka? O tym decydujesz tylko Ty! Wygrywa ten zawodnik (lub ta drużyna), którym uda się pokazać lub odgadnąć jak najwięcej haseł.
Rozwój: myślenie logiczne, kreatywność, wyobraźnia, motoryka mała
Ilustratorka:
Anna Kleszczewska ilustratorka książek dla dzieci z kreatywną duszą, która historie woli opowiadać obrazami niż słowami. Uwielbia spacerować po lesie i testować nowe przepisy kulinarne.
W serii również
Zwierzaki świata. Gra edukacyjna
Polska. Gra edukacyjna

Azymut

  • ISBN: 

    3+