Wczytuję dane...
Model: 371064
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 11.00 PLN
Czym są runy i jak mogą ci pomóc?
Nie wiesz jaką decyzje podjąć, brakuje ci szczęścia w życiu czy w miłości? Runy pomogą ci w każdej trudnej sytuacji. To jedyna książka o tej tematyce, która oferuje całościowy plan pracy z runami. Został on zainspirowany przez tradycje ludzi Północy, przekazywane z pokolenia na pokolenie. Dzięki niemu odkryjesz wyjątkowe sposoby wróżenia z run.
Autorka opisuje jak za pomocą magii runicznej:
przyciągnąć miłość,
doprowadzić do pojednania,
pomóc osobie pogrążonej w smutku,
uwolnić się od lęków,
komunikować się ze zmarłymi,
chronić się przed klątwami.
Techniki wróżenia z run:
Na stronach tej publikacji poznasz wiele sposobów wróżenia z run, jak Metoda Yggdrasil porównywana do kabalistycznego Drzewa Życia która umożliwi ci poznanie przyszłości. Krąg podzielony na cztery, który jest udoskonaloną wersją tej metody, pomoże ci wniknąć w sedno dręczących Cię problemów i szybko rozwiązać je. Kolejnym sposobem pracy z runami jest Odczyt profili psychologicznych niezwykle skuteczny przy usuwaniu traum z przeszłości. Natomiast wnikliwe Studium przypadku sprawi, że będziesz posiadać niezwykłą jasność umysłu podczas podejmowania trudnych życiowych decyzji. Dzięki tej niezwykłej publikacji, odkryjesz w jakie dni najlepiej wykonywać konkretne zaklęcia oraz zostaniesz specjalistą wróżenia z run.
Szamańskie bębny i odmienne stany świadomości:
W szamanizmie jedną z najbardziej cenionych technik jest używanie dźwięku. Istnieją dwie główne techniki: bębnienie i śpiewanie, które powiązane są z kontrolą oddechu oraz zsynchronizowane z biciem serca. Głównym powodem używania tych technik jest osiąganie zmienionych stanów świadomości. Autorka książki powie Ci jak praktykować szamańskie bębnienie oraz jaki bęben, będzie harmonijnie współgrał z Twoją magiczną częstotliwością. Dowiesz się jak znaleźć dźwięk oraz rytm wywołujący Twoje mediumiczne predyspozycje.
Magiczne zastosowanie run:
Każda z run ma swoją energię, która jest niezwykle pomocna podczas wykonywania zaklęć. Ten wnikliwy poradnik pomoże ci poznać, jakie to są energie i w jakim celu najlepiej jest je wykorzystać. Dowiesz się też, jakie rodzaje drewna, na których maluje się znaki runiczne, są najlepsze do osiągania magicznych celów. Zapoznasz się również z kalendarzem runicznym, który zawsze należy uwzględniać podczas wykonywania rytuałów i zaklęć. Wieloletnie doświadczenie autorki w praktykowaniu magii run pomoże ci w każdym aspekcie życia.
Runiczna magia na co dzień

Azymut

 • Autor: 

  Freya Aswynn

 • Ilość stron: 

  328

 • ISBN: 

  9788381712828

 • Oprawa: 

  broszurowa

 • Rok wydania: 

  2020

Polecamy