Wczytuję dane...
Model: 371347
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 11.00 PLN
Producent: agora
Dlaczego kundel? Kundel to dla mnie ktoś pozornie mało ciekawy z ukrytym skarbem wewnątrz. Często wydaje się jakby prowadził szare i mało interesujące życie. Specjalnie nie błyszczy i ma widoczne wady, ale wcale się tego nie wstydzi. Woli to, niż być dla siebie obcym. Kundel budzi tęsknotę za prostym życiem, docenianiem tego, co się ma i akceptację siebie takim, jakim się jest bezwstydnie i odważnie mówi Artur Rojek.
Współtwórca i lider Myslovitz, a także założyciel i lider grupy Lenny Valentino. Współpracował dotychczas z Katarzyną Nosowską, Smolikiem, czy zespołem PRO8L3M. Mimo pracy nad OFF Festivalem, którego jest pomysłodawcą i dyrektorem artystycznym, kilkanaście ostatnich miesięcy poświęcił na pracę nad drugą solową płytą.
Artur Rojek postawił na współpracę z tymi sami twórcami, co przy albumie Składam się z ciągłych powtórzeń, ale w zupełnie nowej odsłonie. Za brzmienie odpowiada producent i kompozytor Bartosz Dziedzic (nagrodzony m.in. w 2019 roku Fryderykiem za album Dawida Podsiadło), natomiast w warstwie lirycznej Rojka ponownie wsparł Radek Łukasiewicz (ex-Pustki, Bisz/Radex).

Azymut

 • Autor: 

  Artur Rojek

 • Ilość stron: 

  14x12,5 cm

 • ISBN: 

  5907678818430

 • Oprawa: 

  pudełko

 • Rok wydania: 

  2020