Wczytuję dane...
Model: 345005
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 11.00 PLN
Producent: dreams
Seria Chapel Springs autorstwa Denise Hunter to cztery tomy historii skłaniających do śmiechu, wzruszających do łez.
Boskie lato Madison McKinley postanawia wygrać doroczne regaty na rzece Ohio. Potrzebować będzie tylko kogoś, kto pomoże jej poznać tajniki szybkiego pływania łodzią. A któż nadawałby się do tego lepiej niż Beckett O'Reilly?
Taniec ze świetlikami Jade McKinley, wyjeżdżając, była przekonana, że nigdy już nie spojrzy wstecz. Teraz, gdy jest samotna, w ciąży i bez grosza przy duszy, nie ma innego wyboru musi wrócić. Daniel Dawson od lat jest zakochany w Jade, jednak ona uważa go za starszego brata. Teraz, gdy dziewczyna wraca po rocznej nieobecności, jego uczucia rosną w siłę.
Sezon życzeń PJ McKinley ma smykałkę do gotowania, ale do spełnienia marzenia o własnej restauracji brakuje jej jeszcze lokalu Cole Evans po dzieciństwie spędzonym w pieczy zastępczej ma świadomość, że życie układa się różnie. Jego pomysł na dom przejściowy może być jedyną szansą dla młodzieży opuszczającej rodziny zastępcze.
Małżeństwo do poniedziałku Ze względu na zbliżającą się imprezę rocznicową rodziców Abby i Ryan będą udawać zgodne małżeństwo przez jeden, ostatni weekend. To tylko jednotygodniowa wycieczka z mężczyzną, który złamał jej serce. Co mogłoby pójść nie tak?

Azymut

 • Autor: 

  Denise Hunter

 • Format: 

  14,5x20,5 cm

 • Ilość stron: 

  1488

 • ISBN: 

  9788366297234

 • Oprawa: 

  etui kartonowe

 • Rok wydania: 

  2019