Wczytuję dane...
Model: 371599
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 11.00 PLN
Producent: mamania
Zróbcie miejsce na półce dla niefalbianiastej królewny!
Królewna Harriet nie jest typową damą w opałach! Po pierwsze jest chomikiem! A po drugie lubi walczyć ze smokami czy skakać z klifów, czym doprowadza rodziców na skraj obłędu. Mimo że Harriet nie jest już niepokonana (teraz jest już tylko bardzo, bardzo uparta), nadal poszukuje przygód. Ale czy jest w stanie uratować dwanaście tańczących mysich królewien, kiedy przed nią już tylu zawiodło?
Królewna Harriet nie lubi czesać włosów, śpiewać duetów z leśnymi zwierzętami ani żadnych innych zajęć typowych dla królewien. Teraz, zaledwie kilka tygodni po unicestwieniu klątwy z pierwszej części serii (Harriet Niepokonana), pragnie nowego wyzwania. Kiedy pojawia się wróżka, potrzebująca jej pomocy w królestwie myszy, Harriet nie zastanawia się długo. Dowiaduje się o zaklętych dwunastu mysich królewnach, które muszą tańczyć całą noc, każdej nocy! Harriet przybywa na zamek uzbrojona w poncho niewidkę. Musi się dowiedzieć, co zmusza królewny do tańca i złamać klątwę, zanim będzie za późno.
Królewna chomik to wypełniona akcją, niezwykle zabawna, komiksowo-hybrydowa seria, pełna girl power i nowych, pokręconych baśniowych motywów dwukrotnej laureatki Nagrody Hugo.

Azymut

 • Autor: 

  Ursula Vernon

 • Ilość stron: 

  240

 • ISBN: 

  9788366329195

 • Oprawa: 

  twarda

 • Rok wydania: 

  2020